KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12577420
nr 1257 7420
Träsnitt
2 st, Japan. Motivet: 22x34
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:20:02
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)